הסעות לאירועים

 
 
ארגנתם אירוע משפחתי, אך חלק מאורחיכם גרים רחוק ולא יכולים להגיע? מעוניינים להבטיח את הגעתם של כל המוזמנים לאירוע שלכם, ואת הישארותם עד תום האירוע? הוזמנתם לאירוע ואתם מעוניינים לבלות בו עד השעות הקטנות של הלילה, לשתות אלכוהול ולחזור הביתה בשלום? אם כן, הסעה מאורגנת הן התשובה עבורכם.

חברת א.א. הסעות מעניקה שירותי הסעה לאירועים עבור מארגני אירועים פרטיים, וגם עבור קבוצות מוזמנים שמעוניינות להגיע באופן מאורגן לאירוע. הודות לניסיון העשיר ורב השנים שצברנו בתחום ההסעות, גם אתם תוכלו ליהנות מכל היתרונות שבשירותי ההסעות שלנו:

נסיעות לאירועים בכל חלקי הארץ – בין אם הוזמנתם לאירוע באילת ובין אם לחגיגה בקריית שמונה, אנחנו נסיע אתכם לשם.
צי גדול ומגוון של רכבים חדישים, ממוזגים ומרווחים, המתאימים לקבוצות נוסעים בכל סדר גודל – תוכלו להתרווח בנוחות עם בגדי הערב שלכם, וליהנות מנסיעה שכולה חוויה.
נהגים זהירים ומיומנים, המכירים היטב את כבישי הארץ – יביאו אתכם לאירוע בזמן וללא איחורים, ויבטיחו שתחזרו הביתה בשלום.
שירות 24 שעות ביממה – הרכב יאסוף אתכם מפתח הבית או מנקודת איסוף מרכזית, ימתין לכם בפתח אולם האירועים עד תום האירוע ויחזיר כל נוסע לביתו.

   
                                                   הסעות לאירועים                                                הסעה לאירועים
                                                                                       ראו עוד על שירותי ה - vip שלנו כאן>>>
 
ותודה שחגגתם איתנו
כל מי שמארגן אירוע מעוניין שכל המוזמנים יגיעו לשמוח בשמחתו, ואף יישארו עד תום האירוע. כל מי שמוזמן לאירוע מעוניין להגיע אליו בנוחות ובמהירות, לחגוג בו כאהבת נפשו (לרבות שתיית אלכוהול), להישאר עד השעות המאוחרות וגם לחזור לביתו בשלום. לכן, הסעה למקום האירוע מאפשרת גם למארגני האירוע וגם למוזמנים למצות את האירוע עד תום וליהנות ממנו ללא כל דאגה.

נסיעות מסודרות מקלות על כל מי שמתגורר רחוק או שאין לו רכב פרטי להגיע לאירוע ללא כל קושי. הן מקלות על ההתמצאות בכבישים, חוסכות לנוסעים את עלות הדלק, מונעות בזבוז זמן בדרך ומבטיחות שהנוסעים יגיעו לאירוע בזמן. וכשיש נהג מיומן, זהיר וערני, 

להזמנת שירות כלבבכם התקשרו לחברת אלינו בטלפון 03-9512898 ו... נתראה בשמחות!
   

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר