הסעות לטיולים

 
 
יוצאים לטיול? צריכים הסעה? יש לנו שירות א.א בשבילכם!
א.א. הסעות מספקת שירותי הסעות טיולים ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימת דגש על בטיחות, עמידה בלוח הזמנים ונסיעה ברכב מאובזר כך שיהיה לכם נעים!
לטיול יצאנו – הסעה מעולה מצאנו
אנו יודעים שכשאתם יוצאים לטיול אתם רוצים קודם כל להגיע אל היעד והביתה בשלום. לכן, אנחנו מעמידים לרשותכם צי רכבים אשר כל אחד ואחד מהם עובר בדיקות בטיחות תקופתיות על ידי קצין בטיחות מוסמך, ולפני כל נסיעה נבדק בשבע עיניים כדי להבטיח שאתם תהיו בטוחים לאורך כל הדרך.
אנחנו יודעים גם, שכשאתם יוצאים לטיול, בעיקר במקומות רחוקים יחסית אבל גם באופן כללי, אתם מעוניינים לשבת בנוחות על הכיסא, ושיהיה לכם כמה שיותר נוח. לכן, כל הרכבים שלנו הינם מרווחים מאוד וכוללים את כל מה שצריך לנסיעה טובה: מזגנים, מערכת שמע, טלוויזיה וכמובן – וילונות לחלונות שיאפשרו לכם לנסוע בנוחות מרבית ובתנאים המועדפים עליכם.
   הסעות טיולים
                                        למידע נוסף ולהזמנות חייגו עכשיו! 03-9512898
                                             חייגו לא.א. הסעות

א.א. הסעות לטיולים –
בדיוק מה שאתם צריכים
אתכם לאורך כל הדרך
על מנת להבטיח שתקבלו את השירות הטוב ביותר, אנחנו מספקים לכם רכבים מעולים ומלווים אתכם מרגע היציאה ועד רגע החזרה. לכל נהג יש מערכת קשר שבאמצעותה הוא יכול לשוחח בכל רגע נתון עם נציגי החברה היושבים במשרד ולקבל ולהעביר עדכונים כל אימת שצריך. 
אנחנו יודעים, שבחירת חברת הסעות היא אינה בחירה של מה בכך, ולכן מציעים את הטופ-שבטופ מבחינת איכות השירות. נציגינו ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה, לסייע לכם לבחור את הרכב המתאים וכמובן לספק לכם שירות ברמה שעוד לא הכרתם.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת הסעה כפי צרכיכם – צרו עמנו קשר ונשמח לספק גם לכם שירות א.א!

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר