מיניבוסים

 
 
א.א הסעות מפעילה מיניבוסים מרווחים ונוחים, המצוידים בכל הדרוש לנסיעה בטוחה ומהנה. החברה שמה לנגד עיניה קודם כל את בטיחות לקוחותיה, ולכן דואגת לבצע בדיקות בטיחות תקופתיות בכל צי הרכבים שלה, כולל המיניבוסים. כל רכבי החברה ממוזגים ומצוידים במכשירי שמע ו/או במכשירי DVD, להנעמת זמן הנסיעה, והינם נהוגים בידי נהגים ותיקים ומנוסים, שידאגו לכך שהנסיעה שלכם תהיה בטוחה ונעימה. מחפשים מיניבוס להשכרה לטיולים או לכל מטרה? 

                                        צלצלו עכשיו ואנו לשירותכם מיד: 03-9512898 
                                                  שיחת חינם
המיניבוסים משמשים להסעת קבוצות קטנות של עד 20 איש, המעוניינים להגיע למקום מסוים בנוחות ובבטחה. אנו מפעילים שירותים מגוונים, ביניהם:

הסעת עובדים

מקומות עבודה רבים שוכרים שירותי מיניבוס לצורך הסעת קבוצות עובדים קטנות. היתרון המשמעותי שלו כשמדובר בהסעות עובדים הוא, שהם מאפשרים נסיעה חברתית שתורמת הרבה מאוד לגיבוש של הצוות. אנשים העושים את דרכם אל מקום העבודה ובחזרה הביתה כשהם נוסעים מדי יום עם אותם אנשים, סביר מאוד להניח שייצרו קשרים חברתיים נפלאים בינם לבין עצמם, והדבר יתרום מאוד גם לשביעות רצונם הכללית ממקום העבודה. חשוב לזכור, שכשהעובדים מרוצים – בדרך כלל גם תפקודם בעבודה טוב יותר והם מגיעים לתפוקות יפות.
הסעת תלמידים

ממש כמו הסעת עובדים, הסעה במיניבוס מאפשרת לתלמידים להגיע לבית הספר או לגן בדיוק בזמן, מבלי להטריח את הוריהם בעמידה ממושכת בפקקים של הבוקר. הנהגים שלנו מתורגלים בהסעות תלמידים, ודואגים לכך שכל תלמיד ותלמיד יגיע אל מוסד הלימודים ובחזרה אל ביתו בבטחה
הסעת מטיילים
 
כשחושבים על הסעות לטיולים, חושבים בדרך כלל על הסעה המאפשרת לקבוצות גדולות של אנשים לטייל ביחד. אולם, ישנם מקרים בהם קבוצה של 20 אנשים מעוניינת לצאת לטיול ביחד, ולכן לא תזדקק להסעות אוטובוסים, שיהיו גדולים מדיי עבור הקבוצה. במקרים כאלה בהחלט מומלץ לשכור מיניבוסים מרווחים, אשר יאפשרו למטיילים ליהנות מנסיעה בחברותא שתהיה נעימה ונוחה. שכירת מיניבוסים יכולה להיות דרך מצוינת לארגן טיול לקבוצה מצומצמת של עובדים בארגון מסוים (למשל סגל המנהלים בחברה), שייהנו מאפשרות להכיר טוב יותר אחד את השני, אבל גם יוכלו לשבת בנוחות במהלך כל הנסיעה.
הסעה לאירועים

מארגני אירועים נזקקים לעתים לארגן רכב למוזמנים שלהם המגיעים מרחוק. מכיוון שבדרך כלל מדובר בקבוצה קטנה של אנשים, הרי ששכירת רכב בעל 10 מקומות מהווה פתרון אידיאלי. נסיעה במיניבוס מאפשרת לכל המוזמנים להגיע לאירוע בזמן, להתרגש ביחד לקראת האירוע ולהפוך את הנסיעה לחוויה.
                                   
                               
<<<ראו עוד על שירותי הסעה המותאמים לילדים כאן>>>
לקבלת מידע נוסף על שירותי ההסעות שלנו – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר