הסעות עובדים

 
 
עם חברת א.א. הסעות תוכלו גם אתם להעניק לעובדיכם שירותי הסעות עובדים שיהפכו את הדרך לעבודה ובחזרה ממנה לנוחה, למהירה ולבטוחה מאין כמוה.                                    .
                 שירות לעובד מהבית לעבודה          צי הרכבים שלנו             שירות הסעה לעובד
                                                            הקלק לשיחת חינם א.א. הסעות

הסעת עובדים – להגיע לעבודה במחלקה ראשונה                                 
חברתינו מעמידה לרשותכם 20 שנות ניסיון בתחום ההסעות בכלל והסעת עובדים בפרט, כדי שעובדיכם יוכלו ליהנות מהשירות הטוב ביותר. אצלנו הם וגם אתם תוכלו ליהנות מכל היתרונות תחת קורת גג אחת:

 בטיחות – אצלנו תיהנו מנהגים ותיקים, מיומנים וזהירים ומרכבים חדישים, שעוברים בדיקות תקינות באופן שוטף. כל הרכבים שלנו מאובזרים בחגורות בטיחות, וברשותנו כל האישורים, הרישיונות וההסמכות הנדרשים כדי לספק לכם שירותים על פי חוק.
 זמינות – אנו זמינים עבור לקוחותינו 24 שעות ביממה ומספקים שירותינו בכל רחבי הארץ. בכל עת שבה תזדקקו לנו ולכל מקום עבודה מבוקש, אנו נדאג להביא את עובדיכם ליעד בדיוק בזמן.
 מגוון – אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מגוון רחב של רכבים: אוטובוסים, מיניבוסים ואוטובוסים זעירים. כך שכל לקוח נהנה משירותים המתאימים ביותר לצרכיו.
 נוחות – הרכבים שלנו מבטיחים שעובדיכם ייהנו מנוחות מקסימלית בכל נסיעה לעבודה ובחזרה ממנה: מיזוג אוויר, מושבים מרווחים ומפנקים, נגני DVD ועוד. בין אם מדובר באוטובוסים או במיניבוסים, ההסעה תאסוף אותם מפתח ביתם ועד לשערי מקום העבודה, בלי להתעסק עם כסף קטן, בלי לעמוד בפקקים ובלי לסבול מתנאי מזג האוויר.
 אדיבות – הנהגים שלנו הם לא רק נהגים זהירים ומיומנים, אלא גם בעלי תודעת שירות גבוהה במיוחד. יחד עם יתר עובדי החברה הם מעניקים לכל לקוח שירות אדיב ויחס אישי.

                       
<<<כל הסיבות למה טוב להיות מאורגנים בדרך לעבודה >>> 
אנו כאן – תמיד לשירותכם
אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של חברתינו, להזמנת הסעה לעובדים שלכם ולפרטים נוספים – צרו עמנו קשר ונשמח להעניק גם לכם את השירות הטוב ביותר.

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר