הסעות ילדים - הסעות תלמידים

 
 
כל הורה היה רוצה להיות בטוח שילדיו מגיעים לבית הספר בבטחה. כל הורה היה רוצה ליהנות משקט נפשי הנובע מן הידיעה שילדיו נוסעים לבית הספר ברכב בטיחותי ועם נהג זהיר ומיומן. עם שירותי הסעות ילדים שלנו כל אחד מכם יוכל להיות סמוך ובטוח שילדיו מגיעים בבטחה לבית הספר מדי בוקר, וגם חוזרים הביתה כל יום בשלום.
             הסעות ילדים     הסעות תלמידים בטיחותיות     הסעות ילדים מרווחות  

ראשונים בהסעות ילדים

אם גם אתם זקוקים לשירות הסעת תלמידים למוסדות חינוך, הגעתם לכתובת הנכונה. אנו מזמינים אתכם להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים של חברתינו וליהנות משירותים מקצועיים, בטוחים ואמינים. 

                          צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת - 03-9512898
                                                                           חייגו אלינו חינם

תמיד איתכם בדרך לבית הספר

אנו שמחים להעמיד לרשותכם למעלה מ- 20 שנות ניסיון ומוניטין בתחום הסעת הילדים. אנו מעניקים שירות הסעת תלמידים בכל רחבי הארץ ומחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר:

 בטיחות
– אנו מציבים את נושא הבטיחות בראש סדר העדיפות שלנו, כדי להבטיח את שלום ילדיכם בדרך לבית הספר ובחזרה ממנו. ברשותנו צי גדול של אוטובוסים ומיניבוסים חדישים, אשר עוברים בדיקות תקינות תקופתיות על ידי קצין בטיחות בתעבורה. כמו כן, אנו מחזיקים ברישיון להסעת ילדים מטעם משרד התחבורה ומעסיקים נהגים מנוסים וזהירים בלבד.

 נוחות – עם השירות שלנו, ילדיכם יגיעו לבית הספר בנוחות המקסימלית. בין אם מדובר בנסיעה באוטובוסים או במיניבוסים, ילדיכם יגיעו לבית הספר ברכב ממוזג, אשר יאסוף אותם מפתח הבית ויביאם עד לשער בית הספר. כך הם לא יאלצו להירטב בגשם או לסבול מהחום.

 דייקנות – הודות לניסיון העשיר ורב השנים שצברנו בתחום, יש ביכולתנו לבנות מערך הסעות למוסדות חינוך המתחשב בתנאי הדרך ועומסי התנועה. אנו מחויבים לעמידה בלוחות הזמנים ללא פשרות, ומבטיחים לכם שילדיכם לא יאחרו לשיעור הראשון.

 אדיבות – הנהגים שלנו הינם נהגים אדיבים, המעניקים לכל נוסע יחס אישי המלווה בחיוך בכל עת.

אנו מספקים גם שירות הסעה לטיולים - ראו כאן>>>

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר